Košumberská štika

Kdy a kde: Voletický rybník v sobotu 7.11.2020

Startovné: 500,-Kčtl_files/fotografie/ostatni/rybari-luze-znak.png

Maximální počet závodníků: 65

Startovné se hradí na účet č. 1142887369/0800. Startovné uhraďte do 14-ti dnů po registraci. Při úhradě uvádějte do zprávy pro příjemce jméno závodníka.

Při zrušení účasti po 1. 11. 2020 se startovné nevrací.

Přihlášky přijímá Přemysl Kašpar. Zasílejte je emailem na prema.ryba@seznam.cz nebo telefonicky na 721 287 626.

Přihlášky budou přijímány až od 14. 9. 2020!

Program závodu:
6:00 - 7:30 - prezentace
8:00 - zahájení závodu
8:00 - 9:00 - 1. kolo
9:30 - 10:30 - 2. kolo
10:30 - 11:30 - hlavní přestávka
11:30 - 12:30 - 3. kolo
13:00 - 14:00 - 4. kolo
14:30 - vyhlášení výsledků

 

Pravidla závodu:

Každý závodník vystřídá v průběhu závodu 4 místa, která si vylosuje při prezentaci.

Chytá se na 1 prut dle rybářského řádu.

Vláčení 1 umělá nástraha.

Zákaz vnadění, používání bublin a jakýchkoli plovátek.

Závodník musí mít u sebe podběrák a vyprošťovač háčků.

Měří se každá dravá ryba chycená za hlavovou část, 1 cm = 1 bod.

Body se sčítají za všechna 4 kola.

Ryby se vracejí vodě!

Při shodném umístění rozhoduje.

1) Nejdelší ryba.

2) Větší počet ulovených ryb.

3) Los.

Účast závodníků na vlastní nebezpečí!

 

Před závodem bude vysazena štika.

Po celou dobu závodu bude zajištěno občerstvení.

Nejlepší závodníci obdrží hodnotné ceny. 1.- 3. místo pohár

 

Zaplacením startovného dávají závodníci souhlas s pořizováním fotografií a jejich použití na webových stránkách MO Luže a jiných kanálech pro propagaci sportovního rybolovu.

 

Na Vaši návštěvu se těší MO ČRS Luže.

Seznam přihlášených


Jméno: Zaplaceno:
1. Doubravský Stanislav, Ing. zaplaceno
2. Faltus Vlastimil zaplaceno
3. Faltus Libor zaplaceno
4. Faltus Lukáš zaplaceno
5. Faltus David zaplaceno
6. Faltus Petr zaplaceno
7. Majvald Ladislav zaplaceno
8. Ježek Kryštof zaplaceno
9. Furthner Marek zaplaceno
10. Tuček Jan zaplaceno
11. Nešvera Tomáš zaplaceno
12. Morávek Jakub zaplaceno
13. Trojan Martin zaplaceno
14. Kunstmüller Ivo zaplaceno
15. Lukášek Marek zaplaceno
16. Urban David zaplaceno
17. Miřejovský Zdeněk zaplaceno
18. Šafařík Petr zaplaceno
19. Albrecht Jiří zaplaceno
20. Chadima Luboš zaplaceno
21. Drápela Jiří zaplaceno
22. Gamper Filip zaplaceno
23. Kašpar Mirek zaplaceno
24. Richter Marek zaplaceno
25. Richter Mirek zaplaceno
26. Richter Milan zaplaceno
27. Kopiště Petr zaplaceno
28. Vrátil Tomáš zaplaceno
29. Kašpar Libor zaplaceno
30. Kašpar Přemysl zaplaceno
31. Durnová Mirka zaplaceno
32. Vávra Miloš zaplaceno
33. Vávra Michal zaplaceno
34. Vávra Martin zaplaceno
35. Javůrek Karel zaplaceno
36. Javůrek Michal zaplaceno
37. Macháček Bohdan zaplaceno
38. Dobrkovský Mirek zaplaceno
39. Zamastil Pavel zaplaceno
40. Koutný Luboš zaplaceno
41. Dorušák Jaromír zaplaceno
42. Rada Josef zaplaceno
43. Rada Radim zaplaceno
44. Rada Filip zaplaceno
45. Netolický Zdeněk zaplaceno
46. Netolický Lukáš zaplaceno
47. Bureš Tomáš zaplaceno
48. Bureš Matěj zaplaceno
49. Uličný Jan zaplaceno
50. Filáček Tomáš zaplaceno
51. Švejkovský Pavel zaplaceno
52. Hrubeš Libor zaplaceno
53. Jírovec Aleš zaplaceno
54. Albrecht Filip zaplaceno
55. Kmošek Lukáš zaplaceno
56. Mlejnek David zaplaceno
57. Pavek Martin
zaplaceno
58. Divoký Adam
zaplaceno
59. Melichar Tomáš
zaplaceno
60. Duba Ladislav
zaplaceno
61. Záškoda Radek
zaplaceno
62. Klančík Milan
zaplaceno
63. Přiklopil Marek zaplaceno
64. Přiklopil Patrik zaplaceno
65. Půr Stanislav zaplaceno
 
 
1. náhradník Petružálek Jiří  
2. náhradník Petik Marek  
3. náhradník
 
4. náhradník
 
5. náhradník
 
6. náhradník
 
7. náhradník
 
8. náhradník