Košumberská štika

Kdy a kde: rybník pod Voleticemi v sobotu 9.11.2019

Startovné: 500,-Kčtl_files/fotografie/ostatni/rybari-luze-znak.png

Maximální počet závodníků: 50

Startovné se hradí na účet č. 1142887369/0800. Startovné uhraďte do 14-ti dnů po registraci. Při úhradě uvádějte do zprávy pro příjemce jméno závodníka.

Při zrušení účasti po 2. 11. 2019 se startovné nevrací.

Přihlášky přijímá Přemysl Kašpar. Zasílejte je emailem na prema.ryba@seznam.cz nebo telefonicky na 721 287 626.

Přihlášky budou přijímány až od 16. 9. 2019!

Program závodu:
6:00 - 7:30 - prezentace
8:00 - zahájení závodu
8:00 - 9:00 - 1. kolo
9:30 - 10:30 - 2. kolo
10:30 - 11:30 - hlavní přestávka
11:30 - 12:30 - 3. kolo
13:00 - 14:00 - 4. kolo
14:30 - vyhlášení výsledků

 

Pravidla závodu:

Každý závodník vystřídá v průběhu závodu 4 místa, která si vylosuje při prezentaci.

Chytá se na 1 prut dle rybářského řádu.

Vláčení 1 umělá nástraha.

Zákaz vnadění, používání bublin a jakýchkoli plovátek.

Závodník musí mít u sebe podběrák a vyprošťovač háčků.

Měří se každá dravá ryba chycená za hlavovou část, 1 cm = 1 bod.

Body se sčítají za všechna 4 kola.

Ryby se vracejí vodě!

Při shodném umístění rozhoduje.

1) Nejdelší ryba.

2) Větší počet ulovených ryb.

3) Los.

Účast závodníků na vlastní nebezpečí!

 

Před závodem bude vysazena štika.

Po celou dobu závodu bude zajištěno občerstvení.

Nejlepší závodníci obdrží hodnotné ceny. 1.- 3. místo pohár

 

Zaplacením startovného dávají závodníci souhlas s pořizováním fotografií a jejich použití na webových stránkách MO Luže a jiných kanálech pro propagaci sportovního rybolovu.

 

Na Vaši návštěvu se těší MO ČRS Luže.

Seznam přihlášených


Jméno: Zaplaceno:
1. Faltus Vlastimil zaplaceno
2. Faltus Libor zaplaceno
3. Faltus David zaplaceno
4. Faltus Petr zaplaceno
5. Faltus Lukáš
6. Shtol Alexey zaplaceno
7. Zhukov Sergei zaplaceno
8. Furthner Marek zaplaceno
9. Nešvera Tomáš zaplaceno
10. Holub Ondřej zaplaceno
11. Ballarin Marek zaplaceno
12. Izotov Aleksander zaplaceno
13. Rada Josef
14. Rada Radim
15. Rada Filip
16. Švejkovský Pavel
17. Bureš Tomáš
18. Bureš Matěj
19. Uličný Jan
20. Hrubeš Libor
21. Jůza Miroslav
22. Tichý Petr
23. Kašpar Přemysl
24. Kašpar Libor
25. Kašpar Miroslav
26. Vávra Miloš
27. Vávra Michal
28. Vávra Martin
29. Durnová Miroslava
30. Macháček Bohdan
31. Albrecht Jiří
32. Vrátil Tomáš
33. Kopiště Petr
34. Zamastil Dušan
35. Zamastil Pavel
36. Koutný Luboš zaplaceno
37. Dorušák Jaromír
38. Záškoda Radek zaplaceno
39. Tuček Jan zaplaceno
40. Albrecht Filip zaplaceno
41. Bareš Vojtěch zaplaceno
42. Hrdý Maxmilián
43. Chadima Honzík
44. Duba Ladislav zaplaceno
45. Polovic Ladislav zaplaceno
46. Melichar Tomáš zaplaceno
47. Pácl František
48. Klančík Milan
49. Víšek David
50. Endrstová Romana  

Náhradníci:   Schiefert Petr

                    Veicher David