Košumberská štika

Kdy a kde: rybník pod Voleticemi v sobotu 11.11.2017

Startovné: 400,-Kčtl_files/fotografie/ostatni/rybari-luze-znak.png

Maximální počet závodníků: 50

Startovné se hradí na účet č. 1142887369/0800, do zprávy pro příjemce uvádějte jméno závodníka.

 

Přihlášky přijímá Přemysl Kašpar. Zasílejte je emailem na prema.ryba@seznam.cz nebo telefonicky na čísle 721 287 626.

 

Přihlášky budou přijímány až od 11. 9. 2017!

Program závodu:
6:00 - 7:30 - prezentace
8:00 - zahájení závodu
8:00 - 9:00 - 1. kolo
9:30 - 10:30 - 2. kolo
10:30 - 11:30 - hlavní přestávka
11:30 - 12:30 - 3. kolo
13:00 - 14:00 - 4. kolo
14:30 - vyhlášení výsledků

Pravidla závodu:

Každý závodník vystřídá v průběhu závodu 4 místa, která si vylosuje při prezentaci.

Chytá se na 1 prut dle rybářského řádu.

Vláčení 1 umělá nástraha.

Zákaz vnadění, používání bublin a jakýchkoli plovátek.

Závodník musí mít u sebe podběrák a vyprošťovač háčků.

Měří se každá dravá ryba chycená za hlavovou část, 1 cm = 1 bod.

Body se sčítají za všechna 4 kola.

Ryby se vracejí vodě!

Při shodném umístění rozhoduje.

1) Nejdelší ryba.

2) Větší počet ulovených ryb.

3) Los.

Účast závodníků na vlastní nebezpečí!

 

Před závodem bude vysazena štika.

Po celou dobu závodu bude zajištěno občerstvení.

Nejlepší závodníci obdrží hodnotné ceny. 1.- 3. místo pohár

 

Na Vaši návštěvu se těší MO ČSR Luže.

Seznam přihlášených závodníků

  Závodník: Startovné:
1. Tomáš Hanták zaplaceno
2. Pavel Vaculík zaplaceno
3. Petr Hejda zaplaceno
4. Pavel Soška zaplaceno
5. Radek Záškoda zaplaceno
6. Vojtěch Vejmelka zaplaceno
7. Zdeněk Miřejovský zaplaceno
8. Ivan Menčík zaplaceno
9. David Urban zaplaceno
10. Tomáš Melichar zaplaceno
11. Ladislav Duba ml. zaplaceno
12. František Pácl zaplaceno
13. Přemysl Kašpar zaplaceno
14. Mirka Durnová zaplaceno
15. Martin Vávra zaplaceno
16. Miloš Vávra zaplaceno
17. Michal Vávra zaplaceno
18. Bohdan Macháček zaplaceno
19. Pavel Doubravský zaplaceno
20. Jiří Albrecht zaplaceno
21. Libor Kašpar zaplaceno
22. Petr Jiroušek zaplaceno
23. Tomáš Vrátil zaplaceno
24. Vlastimil Faltus zaplaceno
25. Michal Krtička zaplaceno
26. Radek Pleskot zaplaceno
27. David Fúrbacher zaplaceno
28. Pavel Studnička zaplaceno
29. Petr Schiefert zaplaceno
30. Petr Pražák zaplaceno
31. David Veicher zaplaceno
32. Jiří Petružálek
33. Jaromír Dorušák zaplaceno
34. David Roubínek zaplaceno
35. Karel Javůrek zaplaceno
36. Michal Javůrek zaplaceno
37. David Dolníček zaplaceno
38. Jaroslav Machálek zaplaceno
39. David Faltus zaplaceno
40. Pavel Švejkovský zaplaceno
41. Tomáš Bařinka zaplaceno
42. Josef Rada zaplaceno
43. Filip Rada zaplaceno
44. Radim Rada zaplaceno
45. Romana Endrstová zaplaceno
46. Václav Macek zaplaceno
47. Ladislav Polovic zaplaceno
48. Pavel Zamastil zaplaceno
49. Martin Bicek zaplaceno
50. Dušan Zamastil zaplaceno

 

 

náhradníci: Vlastimil Faltus