Košumberská štika

Kdy a kde: rybník pod Voleticemi v sobotu 10.11.2018

Startovné: 400,-Kčtl_files/fotografie/ostatni/rybari-luze-znak.png

Maximální počet závodníků: 50

Startovné se hradí na účet č. 1142887369/0800. Startovné uhraďte do 14-ti dnů po registraci. Při úhradě uvádějte do zprávy pro příjemce jméno závodníka.

Při zrušení účasti po 3. 11. 2018 se startovné nevrací.

Přihlášky přijímá Přemysl Kašpar. Zasílejte je emailem na prema.ryba@seznam.cz nebo telefonicky na 721 287 626.

Přihlášky budou přijímány až od 10. 9. 2018!

Program závodu:
6:00 - 7:30 - prezentace
8:00 - zahájení závodu
8:00 - 9:00 - 1. kolo
9:30 - 10:30 - 2. kolo
10:30 - 11:30 - hlavní přestávka
11:30 - 12:30 - 3. kolo
13:00 - 14:00 - 4. kolo
14:30 - vyhlášení výsledků

Pravidla závodu:

Každý závodník vystřídá v průběhu závodu 4 místa, která si vylosuje při prezentaci.

Chytá se na 1 prut dle rybářského řádu.

Vláčení 1 umělá nástraha.

Zákaz vnadění, používání bublin a jakýchkoli plovátek.

Závodník musí mít u sebe podběrák a vyprošťovač háčků.

Měří se každá dravá ryba chycená za hlavovou část, 1 cm = 1 bod.

Body se sčítají za všechna 4 kola.

Ryby se vracejí vodě!

Při shodném umístění rozhoduje.

1) Nejdelší ryba.

2) Větší počet ulovených ryb.

3) Los.

Účast závodníků na vlastní nebezpečí!

 

Před závodem bude vysazena štika.

Po celou dobu závodu bude zajištěno občerstvení.

Nejlepší závodníci obdrží hodnotné ceny. 1.- 3. místo pohár

 

Na Vaši návštěvu se těší MO ČRS Luže.

Seznam přihlášených


Jméno: Zaplaceno:
1. Brückner Tomáš zaplaceno
2. Vavřík Jakub zaplaceno
3. Shtol Alexey zaplaceno
4. Faltus Vlastimil zaplaceno
5. Záškoda Radek zaplaceno
6. Albrecht Jiří zaplaceno
7. Vrátil Tomáš zaplaceno
8. Zamastil Dušan zaplaceno
9. Zamastil Pavel zaplaceno
10. Koutný Luboš zaplaceno
11. Macháček Bohdan zaplaceno
12. Rada Josef zaplaceno
13. Kašpar Přemysl zaplaceno
14. Kašpar Libor zaplaceno
15. Rada Radim zaplaceno
16. Rada Filip zaplaceno
17. Netolický Zdeněk zaplaceno
18. Švejkovský Pavel zaplaceno
19. Bureš Tomáš zaplaceno
20. Uličný Jan zaplaceno
21. Hrubeš Libor zaplaceno
22. Jůza Miroslav zaplaceno
23. Kalista Jiří zaplaceno
24. Šplíchal Jan zaplaceno
25. Vávra Mil. zaplaceno
26. Vávra Mich. zaplaceno
27. Vávra Mar. zaplaceno
28. Míka Jan zaplaceno
29. Furthner Marek zaplaceno
30. Nešvera Tomáš zaplaceno
31. Tuček Jan zaplaceno
32. Durnová Mirka zaplaceno
33. Doubravský Pavel zaplaceno
34. Faltus David zaplaceno
35. Melichar Tomáš zaplaceno
36. Duba Ladislav zaplaceno
37. Sádovský Petr zaplaceno
38. Steffl Michal zaplaceno
39. Schiefert Petr
zaplaceno
40. Pražák Petr zaplaceno
41. Zikmund Tomáš zaplaceno
42. Veicher David
zaplaceno
43. Faltus Lukáš zaplaceno
44. Faltus Libor zaplaceno
45. Hrdý Miloš zaplaceno
46. Svoboda Jaroslav zaplaceno
47. Karvánek Jiří zaplaceno
48. Dorušák Jaromír zaplaceno
49. Jelínek Miroslav zaplaceno
50. Hruška Adam zaplaceno